dobrý den, ahoj !

Rád bych se vám představil. Jmenuji se David Kopal, fotograf z Třebíče, zabývající se převážně portrétní fotografií. Ovšem není mi cizí svatební fotografie nebo fotografování dětí.

„Důležité je navodit přátelskou a kamarádskou atmosféru na obou stranách objektivu.“
David kopal
Fotograf

Fotografování mě uchvátilo, když mi bylo zhruba 12 let, v té době jsme doma měli maličký kompaktní fotoaparát od značky Nikon. Když to šlo, bral jsem ho všude a fotil co mě napadlo (bohudík za paměťové karty). Postupem času, když rodiče viděli, že mě tenhle koníček drží, tak jsem dostal svoji první digitální zrcadlovku. O několik let později jsem si pořídil další zrcadlovku (jedna je přece málo) a v té době mě uchvátila kresba starých manuálních objektivů, se kterými fotili naši prarodiče na kinofilmové zrcadlovky. Stačilo pár měsíců a sbírka se mi rozrostla o několik manuálních objektivů i kinofilmových zrcadlovek.

Díky fotografii se mi naskytl další „umělecký“ směr a to fotomanipulace a práce v grafických programech, kterému se věnuji zhruba stejně dlouho jako fotografovaní.

Jsem milovník přírody a rád objevuji nová místa, ať už jako inspiraci k dalšímu focení nebo  místo, kde si člověk může dopřát trochu klidu od městského ruchu.

Jako fotograf se snažím dělat maximum pro to, abyste na fotografiích byli v tom nejpřirozenějším světle a byli VY sami sebou.

Pokud se rozhodnete se mnou spolupracovat, tak se nebojte mi sdělit jakýkoliv nápad, který máte v hlavě, rád se nechám překvapit vaší kreativitou.

error: Content is protected !!